přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podnikatelská mise do Arménie zaměřená na vzemědělství a potravinářství

12.11.2015

Ve dnech 14. a 15. října 2015 se uskutečnila v Jerevanu, hlavním městě Arménie, podnikatelská mise zaměřená na zemědělství a potravinářství v rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie, spoluorganizovaném Ministerstvem zemědělství ČR a Zastupitelským úřadem ČR v Jerevanu. Cílem této mise byla prezentace českých firem na podporu exportu české produkce na arménský trh.

Po úvodním bilaterálním jednání mezi představiteli Ministerstev zemědělství obou zemí proběhla stěžejní část celé akce, a to business fórum, na kterém přítomné české firmy prezentovaly své výrobky a služby potenciálním arménským partnerům.

Představitelé státní správy Arménie informovali českou stranu o celním prostředí a dovozních podmínkách a plánovaných změnách vzhledem ke vstupu Arménie do Euroasijské ekonomické unie.

O podnikatelské misi a o spolupráci mezi ČR a Arménii se zmínil také místní tisk „Dělavoj Express“ (ekvivalent českého E15).

Podnikatelská mise do Arménie zaměřená na vzemědělství a potravinářství

 

 

Podnikatelská mise do Arménie zaměřená na vzemědělství a potravinářství

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem