přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Incomingová mise z Argentiny zaměřená na technologie v mlékárenství

19.6.2019

V týdnu od 10. do 14. června 2019 navštívila Českou republiku čtyřčlenná delegace zástupců argentinského mlékárenského průmyslu.

Delegace absolvovala návštěvy u firem na mlékárenské technologie (špičková česká membránová technologie na úpravu syrovátky, linka na dávkování a balení sypkého tvarohu, plnicí, uzavírací a etiketovací stroje, nápojová technika pro mléko) s tím, že bylo současně prezentováno, jak linky pracují přímo v provozu mlékárny. Pracovní část programu uzavřela návštěva farmy s prohlídkou dojící linky a vlastní bioplynové stanice. Cílem této mise bylo seznámit argentinskou podnikatelskou delegaci se špičkovými českými technologiemi v oblasti zpracování mléka. Celkově byly argentinské straně českými podniky zpracovány tři konkrétní obchodní nabídky.

 

1

 

2

 

3
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem