přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Incomingová mise Kolumbijských mlékařů

7.12.2017

V týdnu od 20. do 24. listopadu navštívila Českou republiku delegace zástupců kolumbijského mlékárenského průmyslu. Podnětem k této incomingové misi byla mimo jiné nedávno započatá transformace Kolumbie v období tzv. post-konfliktu, kdy vláda uzavřela příměří s militantní skupinou FARC a Kolumbie po dlouhé době zažívá období relativního klidu a míru.

V tomto kontextu se v Kolumbii otevírá prostor pro zahraniční spolupráci v mnoha oblastech a Ministerstvo zemědělství  proto pozvalo ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí do ČR 4 zástupce místního mlékárenství. Cílem této mise bylo předvést našim hostům český mlékárenský průmysl, zprostředkovat kontakt s českými výrobci mlékárenských, obalových a jiných technologií, s českými chovateli skotu a v neposlední řadě také ukázat krásy naší země.

h
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem