přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Festival českého piva v Bělehradě

30.10.2018

Ve dnech 16. až 18. října proběhl v renomované bělehradské pivnici Gvoždjara 1870 „Festival českého piva 2018“ - projekt Ministerstva zemědělství ČR, Ministerstva zahraničních věcí ČR a Velvyslanectví ČR v Bělehradě zaměřený na propagaci českého piva a pivovarů.

Cílem projektu bylo v rámci oslav 100 let Československa seznámit potenciální konzumenty s tradicí českého piva a péčí, která je mu v ČR při jeho výrobě i následném podávání věnována. Prezentace byla orientována především na tradiční české výrobce přítomné na srbském trhu. Návštěvníci akce měli  možnost se v prestižní bělehradské pivnici na stáncích jednotlivých  pivovarů seznámit a zdarma ochutnat profesionálně ošetřené pivo šesti českých značek.

Vzhledem ke snaze získat především nové, mladší konzumenty byl při propagaci akce upřednostněna propagace formou digitálního marketingu. Zároveň byly spoluorganizovány i doprovodné hudební akce.

Festival navštívil a osobně podpořil velvyslanec ČR v Srbsku pan Ing. Tomáš Kuchta a další zástupci českého a slovenského zastupitelského úřadu, představitelé české komunity v Srbsku, řada srbských obchodních partnerů českých firem či představitelé Hospodářské komory Srbska.

Propagace českého piva v renomované pivnici přispěla nejen ke zvýšení věhlasu českých pivovarníků a české pivní kultury obecně, ale díky kulturnímu prostředí, kvalitnímu servisu a doprovodnému programu i dalšímu celkovému zviditelnění ČR.

b


2


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem