přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Cesta náměstka Pavla Veselého na výstavu Belagro (Bělorusko, Minsk)

12.6.2019

Ve dnech 3. - 5. 6. 2019 uskutečnil náměstek Pavel Veselý pracovní cestu do Běloruska na výstavu Belagro. Ministerstvo zemědělství ČR mělo na výstavě svoji národní expozici, v rámci níž se prezentovalo celkem 9 českých společností. Jednalo se zejména o společnosti zabývající se zemědělskou technikou a technologiemi, ale i výrobou racionální výživy a prodejem násadových vajec.

Pan náměstek P. Veselý v rámci své cesty podpořil české vystavující společnosti a na výstavě se mimo jiné krátce setkal s ministrem zemědělství Republiky Bělorusko A. N. Choťkem. V průběhu návštěvy se rovněž NM Veselý zúčastnil pracovní večeře s náměstkem ministra zemědělství Běloruska I. V. Brylem, kde byla primárně řešena otázka zákazu dovozu prasat a vepřového masa z ČR do Běloruska v souvislosti s výskytem afrického moru prasat na území ČR. NM Veselý rovněž během své cesty navštívil vybrané běloruské podniky.

 

1

 

2
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem