přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

České pivo uspělo na veletrhu v Chile

5.9.2019

Ve dnech 28. – 31.8. 2019 se v chilském Valparaísu na veletrhu Copa Cerveza 2019 uskutečnila prezentace České republiky, která byla historicky první partnerskou zemí této akce. Na stánku v rámci odborné části akce se prezentovaly jak firmy z oboru produkce piva, tak i surovin a technologií pro jeho výrobu. Vedle toho měla Česká republika stánek i na festivalu piva, kde bylo prezentováno, resp. prodáváno české pivo.

Hojná účast na obou českých stáncích a ocenění českého piva bronzovou medailí festivalu ukázali, že „hlad“ po kvalitním českém ležáku na chilském trhu existuje a že se ČR nestala první partnerskou zemí nejvýznamnějšího pivního veletrhu v Chile náhodou. Na akci bylo předjednáno pokračování ve spolupráci, a to jak na úrovni odborné (přenos know-how s místní univerzitou), tak i obchodní (dodávky piva, chmele a pivní technologie). Nejbližší plánovanou akcí, která naváže na spolupráci v oblasti piva, bude v první polovině roku 2020 incomingová mise chilských podnikatelů z tohoto oboru.

 

1

 

2

 

3
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem