přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

České firmy se prezentovaly na veletrhu AgroFood Oman

29.4.2019

Ve dnech 22.– 24. dubna.2019 se v ománském Muscatu konal 3. ročník veletrhu AgroFood Oman. Ministerstvo zemědělství zajistilo ve spolupráci se ZÚ Rijád formou PROPEDU výstavní plochu a stánek, na kterém se prezentovaly české firmy.

Třetího ročníku specializované výstavy v oboru zemědělství a potravinářství AgroFood Oman se v Muscatu zúčastnily na stánku České republiky čtyři české firmy, aby představily své produkty pro dynamicky se rozvíjející trh v Sultanátu Omán.

Účast českých firem na výše uvedené akci byla podpořena ze strany Ministerstva zemědělství České republiky a ZÚ ČR v Rijádu a byla financována z prostředků na Projekty ekonomické diplomacie (PROPED).

Výstava se konala v  areálu Oman Convention and Exibition Centre (OCEC) ve dnech 22.– 24.4.2019. Výstavu pořádala agentura Al Nimr International Exhibition Organizers pod patronací ománského Ministerstva zemědělství a rybářství (MoAF). Výstavu oficiálně zahájil ministr MoAF, Dr. Fuad bin Jafar Al Sajwani.  Česká republika byla jedním ze sponzorů celé akce, což jí zajistilo mimo jiné exkluzívní umístění stánku hned u vchodu do pavilonu a prominentní prostor v propagačních materiálech akce.

Na výstavě byly představeny výrobky společností Tatra Hlinsko (mléčné výrobky), Marlenka (výrobky z medu), Steiner & Kovařík (čokoláda) TEKRO (krmivo pro psy a kočky).  Po celou dobu trvání výstavy se Český pavilon setkával s velkým zájmem ománské veřejnosti.

Českou účast na AgroFood Oman hodnotily zúčastněné firmy pozitivně, neboť měly možnost nabídnout zájemcům své kvalitní zboží a navázat osobní styky s potenciálními obchodními partnery.

1


2


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem