přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

České firmy se představily na veletrhu GULFOOD 2020

3.3.2020

České firmy se již sedmým rokem prezentovaly na jednom z nejvýznamnějších odborných potravinářských veletrhů na světě – GULFOOD. Ministerstvo zemědělství opět pro firmy připravilo možnost prezentace v rámci národní expozice, která byla v letošním roce realizována na ploše 72m2.

Ve dnech 16. – 20. února 2020 se na výstavišti Dubai World Trade Centre v Dubaji konal jubilejní 25. ročník potravinářského veletrhu GULFOOD, který svým významem i velikostí patří k nejvýznamnějším světovým potravinářským veletrhům.

O významu veletrhu svědčí počet více než 5 000 vystavovatelů, více než 100 000 návštěvníků a řada doprovodných akcí. Veletrh představuje pro firmy nejen možnost prezentace svých produktů pro trh oblasti Středního Východu, ale dává možnost navázat kontakty i s partnery z jiných částí světa.

V letošním roce využily možnosti vystavovat své produkty v rámci národní expozice České republiky společnosti Mlékárna Hlinsko, Laktos, Bonavita, Emco, Racio, Simandl, Deva Nutrition a Druid.

Kromě účasti na národní expozici vystavovaly na veletrhu v komoditně zaměřených halách ještě české firmy Interlacto a Lacnea.

 

1

 

2
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem