přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Česká účast na novozélandském veletrhu Fieldays 2018

22.6.2018

Veletrhu New Zealand National Fieldays 2018 ve dnech 13. – 16. 6. 2018 se letos za společné podpory Ministerstva zemědělství, Ministerstva zahraničních věcí/ Generálního konzulátu ČR v Sydney a Czech Trade účastnilo pět českých firem.

Představily tak v rámci stánku České republiky mj. vysokou úroveň českých technologií a produktů pro užití v sektoru zemědělství (silážovací technologie, chemické produkty, zahradní technika). Čeští výrobci svou účastí a nalezením distributorů v průběhu výstavy prokazují, že kvalitou i cenou mají i na novozélandském trhu co nabídnout.

Veletrh s hlavním mottem „Future of Farming“ navštívilo cca 134 000 návštěvníků a své produkty zde vystavovalo přes 1000 vystavovatelů. Celá akce byla slavnostně zahájena premiérkou Nového Zélandu Jacindou Ardenovou.

Veletrh Fieldays s jeho padesátiletou tradicí a jeho letošním tematickým zaměřením na budoucnost napomohl představit české firmy v době, kdy jsou zahajovány negociační rozhovory o Dohodě o volném obchodu mezi Evropskou unií a Novým Zélandem, která by měla firmám umožnit lepší obchodní podmínky a otevřít nové možnosti pro vzájemnou spolupráci.

Zprávu o letošním ročníku veletrhu je možné nalézt též na adrese https://www.mzv.cz/sydney/cz/obchod_a_ekonomika/x2018_06_16_ceske_firmy_zaujaly_na_novozelandskem.html

Registrace pro následující ročník veletrhu Fieldays 2019, který se uskuteční ve dnech 12.-15. června 2019, je již otevřena.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem