přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

B2B setkání českých a norských firem z oboru pivovarnictví v Oslu

8.6.2016

Dne 3. 6. 2016 se na Zastupitelském úřadu v Oslu (Norsko) uskutečnilo B2B setkání zástupců českých firem ze sektoru piva a pivovarnických technologií s norskými společnostmi z tohoto oboru. Toto setkání bylo pořádáno Ministerstvem zahraničních věcí ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství v rámci Projektu na podporu ekonomické diplomacie.

Setkání zahájil velvyslanec ČR v Norsku, JUDr. Milan Dufek, po jehož úvodním slově dostali prostor k prezentaci zástupci přítomných českých firem. Akce se zúčastnilo celkem 7 firem z ČR (Bernard, Budvar, Czech Royal Beer, Lobkowicz, Pardubický pivovar, Nate a Pacovské strojírny) a přes 20 firem z Norska (mj.  zástupci malých pivovarů, obchodníci a dovozci piva). V rámci této B2B akce prezentovali čeští exportéři norským partnerům svou produkci (včetně ukázek a ochutnávky vzorků) a byly tak vytvořeny příležitosti pro navázání nových obchodních kontaktů.  Zúčastněným norským partnerům byly k dispozici rovněž propagační brožury České pivo a katalog s prezentacemi jednotlivých českých firem.

norsko1

 

norsko2

 

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem