přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Vlastníci chilských minipivovarů přijeli do Čech poznat kvalitu českého piva

3.10.2017

Ve dnech 3.- 6. října 2017 se v České republice koná Incomingová mise zástupců chilských minipivovarů. Vedle návštěvy Žatce a okolí spojeného s tradicí pěstování chmele účastníci navštíví vybrané pivovary a producenty technologií spojených s výrobou nejoblíbenějšího českého nápoje.

Hlavní B2B obchodní akci pro širší počet zájemců uspořádalo Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí a ČESTA -  Smíšenou obchodní komorou Česko-tichomořské aliance na Ministerstvu zemědělství dne 3. října 2017. V rámci setkání, které zahájili náměstek ministra Jiří Šír a velvyslanec Chile v ČR  R. Fuentealba, byly chilským firmám poskytnuty informace o tradici a kvalitě českého piva a rovněž došlo k navázání obchodních kontaktů s českými producenty surovin i technologií výroby piva. Akce se zúčastnilo celkem 16 českých a stejný počet chilských společností.

Chile IM


  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem