přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Incomingová mise na mezinárodní zemědělský veletrh Země Živitelka (21. - 23. 8. 2019, ČR)

11.7.2019

Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s MZe ČR organizuje ve dnech 21. - 23. 8. 2019 incomingovou misi do České republiky na veletrh Země Živitelka. Akce je připravována v rámci schválených projektů Ministerstva zahraničních věcí České republiky na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) 2019.

Cílem incomingové mise je především představit vysokou úroveň české genetiky v oblasti plemen skotu smíšené užitkovosti, ale i širokou nabídkou českých firem v oblasti zemědělských technologií a zemědělské mechanizace.

Součástí projektu jsou B2B jednání s představiteli dovozců „genetiky“, chovatelů skotu a představitelů státní správy odpovědných za rozvoj produkce mléka. Přípravu akce, komunikaci s českými podnikatelskými subjekty a realizaci programu v České republice zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství České republiky.

V případě zájmu o účast, příp. získání dalších informací k dané akci, kontaktujte Odbor zahraničně obchodní spolupráce MZe: Ondřej Misiaczek, tel.: 221 812 327; ondrejmisiaczek@mzecz a to nejpozději do 31. července 2019.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem