přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Incomingová mise z Libanonu do ČR (13. – 15. května 2019)

15.3.2019

Výzva k setkání českých a libanonských firem se zaměřením na chov a obchod chovnými jalovicemi a na živočišnou výrobu.

Velvyslanectví ČR v Libanonu, ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR, připravuje misi libanonských chovatelů a obchodníků s chovnými jalovicemi do ČR v termínu 13. – 15. května 2019.

Součástí programu bude návštěva Národní výstavy hospodářských zvířat a veletrhu pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH  v  Brně (Veletrhy BRNO), během které se uskuteční jak odborná, tak i obchodní jednání.

Účast na jednáních nabízíme chovatelům i obchodníkům, kteří budou mít zájem o navázání přímé spolupráce s libanonskými partnery.

Libanon je dlouhodobě znám jako významný dovozce jatečného skotu a chovných jalovic za účelem rozšíření místních farem s cílem kvalitativního zvýšení užitkovosti.

Firmy, které mají zájem se akce zúčastnit, se mohou obrátit přímo na zemědělského diplomata Velvyslanectví ČR v Libanonu, Ing. Petra Sochora – email : petr_sochor@mzvcz, nebo na odborného pracovníka Ministerstva zemědělství ČR, Ing. Vladimíru Kantorovou – email: vladimirakantorova@mzecz

Akce má pomoci českým chovatelům a obchodníkům působícím v oblasti mléčného a masného skotu    se vstupem na libanonský trh, případně s rozšířením stávajícího vývozu do Libanonu a v neposlední řadě s nalezením nových partnerů. Český skot je v Libanonu považován za vysoce kvalitní, svou kvalitou a užitkovostí plně srovnatelný s plemeny jiných evropských dodavatelů. Libanon je ve spotřebě hovězího masa, tak i v produkci mléčných výrobků, plně závislý na dovozech.

Tato agrární mise je realizovaná a financovaná prostřednictvím Projektu na podporu ekonomické diplomacie. Akce je organizována ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR a společností Veletrhy Brno, organizátorem veletržní akce.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem