přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Poznej svého farmáře - přihlaste se, aby vás mohli poznat!

21.12.2016

Předběžná přihláška do projektu Poznej svého farmáře na rok 2017

Projekt Poznej svého farmáře je sérií edukačních a poznávacích akcí pro veřejnost, které mají za cíl podporu prodeje ze dvora a edukaci veřejnosti v oblasti spotřeby kvalitních potravin.

Návštěvníkům je nabídnuta možnost ochutnat výrobky přímo od farmářů – prvovýrobců, nakoupit kvalitní potraviny z regionu a podívat se, jak farmáři hospodaří a vyrábí kvalitní potraviny.

Den otevřených vrátek spočívá v tom, že v sobotu jedna z vybraných farem otevře „svá vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do výroby a produkce potravin. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé a nabídnou k prodeji své produkty. V nabídce je většinou kravské, ovčí nebo kozí mléko a výrobky z nich, dále také med, domácí pečivo, uzeniny, ovoce a zelenina a výrobky z nich.

Návštěvnost a zájem cílových skupin jsou podpořeny zajímavým tematickým doprovodným programem. Součástí každého programu je i hudební doprovod, divadelní loutkové představení se zemědělskou tématikou, zábavné hry pro děti a dospělé na téma zemědělství a farmaření, dětský koutek pro děti, ukázky výroby produktů, pasení a stříhání ovcí, komentované prohlídky farem a moderované rozhovory s přítomnými farmáři z okolí.

Přihláška pro zájemce, kteří se chtějí stát hostitelskou farmou projektu, zde: https://goo.gl/KwObJz

více informací o akci na www.poznejsvehofarmare.cz/

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem