přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Medové snídaně 2019

29.3.2019

Ministerstvo zemědělství také v roce 2019 vyhlašuje úspěšný projekt Medové snídaně. V tomto roce je projekt otevřen pro 150 škol a školek z celé ČR. V rámci zábavně naučného dopoledne mohou děti ochutnat med a vyslechnout přednášku o procesu vzniku medu a významu chovu včel od zkušených včelařů.

Cílem projektu je podpora zdravého životního stylu a propagace kvalitních potravin – především medu. Do projektu ze mohou zapojit děti z MŠ a 1. stupně základních škol. Celý program seznamuje děti zábavnou formou s procesem vzniku medu a významu chovu včel. Prezentaci zábavnou formou vedou profesionální lektoři s mnohaletými zkušenostmi. Od vzniku projektu v roce 2015 se do Medových snídaní zapojilo na 400 škol a školek po celé ČR.

Med a lektoři jsou zajištění ze strany Ministerstva zemědělství a jsou pro zapojené subjekty ZDARMA. Zúčastněné školy si z vlastních zdrojů hradí pouze chléb a máslo – jako součást Medové snídaně.

V roce 2019 je projekt otevřen do naplnění kapacity pro 150 škol a školek z celé ČR.

Přihlášení probíhá přes nově vytvořené stránky projektu http://www.medovesnidane.cz/

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem