přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

21. 11. - materiály na jednání vlády

16.11.2012

Informace o materiálech, které předkládá Ministerstvo zemědělství

Bod č. 8, k projednání s rozpravou

Zásady státní lesnické politiky

Zásady státní lesnické politiky navazují na Základní principy státní lesnické politiky schválené vládou ČR v roce 1994 a doplňují Národní lesnický program na období do roku 2013 schválený vládou ČR v roce 2008. Zásady plně podporují programové prohlášení vlády, která se v něm zavázala například k prosazování efektivních, ale současně konzervativních způsobů správy lesů a k vypracování nových zásad státní lesnické politiky opírající se o rovný přístup k vlastnictví, politiku rovných příležitostí hospodářské soutěže a racionální, nebyrokratickou státní správu lesů. Dalším závazkem je třeba podpora kvalitní péče o přírodu a krajinu v souladu s hospodářskými, environmentálními a sociálními zájmy v území.

Bod č. 9, k projednání s rozpravou

Návrh rozpočtu Státního zemědělského intervenčního fondu na rok 2013

Ministerstvo zemědělství předkládá vládě k projednání Návrh rozpočtu Státního zemědělského intervenčního fondu na rok 2013, aby vláda mohla požádat Poslaneckou sněmovnu o jeho schválení současně s návrhem státního rozpočtu České republikyna rok 2013. SZIF bude v případě schválení rozpočtu v roce 2013 hospodařit s částkou 33 927 428 tis. Kč.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem