přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

14. 9. - materiály na jednání vlády

9.9.2020

Informace o materiálech, které předkládá Ministerstvo zemědělství

Bod č. 3, k projednání s rozpravou

Stanovisko Ministerstva zemědělství (dále jen „MZe“) a kontrolovaných podniků povodí a Stanovisko Ministerstva životního prostředí (dále jen „MŽP“) ke Kontrolnímu závěru Nejvyššího kontrolního úřadu z kontrolní akce č. 19/04 „Podpora protipovodňových opatření“ (dále jen „kontrolní akce NKÚ č. 19/04“)

Předkládají: ministři zemědělství a životního prostředí

 

Bod č. 8, k projednání s rozpravou

Informace o plnění opatření obsažených ve stanovisku Úřadu vlády České republiky, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva vnitra, Ministerstva zemědělství a Ministerstva životního prostředí ke Kontrolnímu závěru Nejvyššího kontrolního úřadu z kontrolní akce č. 18/03 „Peněžní prostředky poskytované nestátním neziskovým organizacím"

Předkládají: T. Bartha, pověřena řízením Úřadu vlády, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra, ministryně pro místní rozvoj, ministři zemědělství a životního prostředí

 

Bod č. 9, pro informaci

Seznam veřejných zakázek organizací v působnosti Ministerstva zemědělství v návaznosti na usnesení vlády č. 86/2020

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem