přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

14. 11. - materiály na jednání vlády

9.11.2012

Informace o materiálech, které předkládá Ministerstvo zemědělství

Bod č. 4, k projednání s rozpravou

Stanovisko Ministerstva zemědělství, státního podniku Lesy České republiky a předsedy dozorčí rady státního podniku Lesy České republiky ke Kontrolnímu závěru Nejvyššího kontrolního úřadu z kontrolní akce č. 10/26 „Majetek státu a peněžní prostředky poskytnuté státnímu podniku Lesy České republiky“.

 

Bod č. 22, k projednání s rozpravou

Návrh na bezúplatný převod administrativního objektu Horní náměstí č. p. 103 Opava-Město a bezúplatné nabytí administrativního objektu Krnovská č. p. 2861 Opava-Předměstí.

Materiál je předkládán v souladu s usnesením vlády ke Statutu Vládní dislokační komise a o Zásadách postupu orgánů státní správy v otázkách dislokace. Usnesení stanoví, že administrativní objekty, s nimiž hospodaří a které využívají státní orgány k zabezpečení své činnosti vyplývající ze zákonů, dalších právních předpisů a z řídících aktů ústavních orgánů, jsou specifickou součástí majetku ČR. Jakákoliv změna dislokace, změna právních poměrů takových nemovitostí a nabývání takových nemovitostí do majetku ČR podléhá souhlasu vlády nebo jí zmocněného orgánu.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem