přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

12. 11. - materiály na jednání vlády

10.11.2014

Informace o materiálech, které předkládá Ministerstvo zemědělství

Bod č. 17, k projednání s rozpravou

Návrh rozpočtu Státního zemědělského intervenčního fondu na rok 2015

V návrh rozpočtu Státního zemědělského intervenčního fondu jsou na rok 2015 celkové dotace 40,3 miliard Kč, z toho 6 miliard Kč ze státního rozpočtu a 34,3 miliard Kč z rozpočtu Evropské unie. Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) administruje a kontroluje opatření Společné zemědělské politiky financované z Evropského zemědělského záručního fondu, Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova a Evropského námořního a rybářského fondu.

Bod č. 18, k projednání s rozpravou

Žádost o vydání předchozího souhlasu vlády České republiky k převodu finančních prostředků soustředěných ve fondech zakladatele podniků Lesy České republiky, s. p. a Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale do státního rozpočtu, a to podle ustanovení § 19 odst. 4 zákona č. 77/1997 Sb., o státním podniku

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem