přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ve věci sběru otázek od zemědělské veřejnosti v souvislosti s nastavením SZP pro další období se často opakuje dotaz: - kdy budou známa nová pravidla

21.10.2014

1. PP: Nová pravidla se připravují do nového nařízení vlády o stanovení některých podmínek poskytování přímých plateb zemědělcům. Definitivní pravidla tedy budou známa po dokončení tohoto legislativníhi procesu. Zemědělská veřejnost má již nyní možnost získávat průběžné informace prostřednictvím odpovědí na často kladené otázky. Další informace k přípravě nových pravidel budou postupně zveřejňovány na webových stránkách.

2. PRV: Nová pravidla PRV pro projektová opatření spouštěná v druhé polovině roku 2015 budou k dispozici veřejnosti přibližně v dubnu až květnu 2015. Půjde o operace zaměřené na investice do zemědělských (potravinářských) a lesnických podniků a podnikatelské plány pro mladé zemědělce. Pokud se jedná o plošná environmentální opatření (LFA, AEKO, EZ atd.), budou tato implementována prostřednictvím nařízení vlády. Nabytí účinnosti těchto nařízení vlády je předpokládáno v dubnu 2015.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem