přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední




31.3.2015

Plodiny vážící dusík (EFA), které jsou pěstovány ve směsi - je tímto myšleno 50% trav a 50% plodin poutajících dusík, nebo které plodiny by se ještě mohli brát do směsi s plodinami vážící dusík?

Povoleny jsou jakékoliv směsi, za předpokladu splnění podmínky zastoupení dusík vázající plodiny ve směsi (musí být vyšší než 50 %), např. luskoobilné směsi.


30.3.2015

Dotaz ke školení: 12. Ekolog - má obchod se zem. produkty vlastní i cizí. V rámci aktivního zemědělce bude muset předložit potvrzení s auditorskou doložkou. Prodej cizích zem. produktů patří kam? - zemědělský nebo nezemědělský příjem?

Prodej zemědělských produktů není považován za zakázanou činnost. Pokud by měl žadatel některou ze zakázaných činností, prodej cizích zemědělských produktů nebude zahrnovat mezi své příjmy ze zemědělské činnosti.





30.3.2015

Dotaz ke školení: 8. Za příjmy ze zemědělské činnosti se považují příjmy, které zemědělec získal ze zemědělské činnosti ve smyslu čl. 4 odst. 1 písm c) Nařízení EP a Rady (EU) č. 1307/2013, kterým se stanoví pravidla pro přímé platby.

Jedná se tedy o příjmy z chovu zvířat včetně dojení a plemenářské činnosti, pěstování plodin včetně sklizně, udržování zemědělských ploch. Prosím o vysvětlení pojmu příjem z udržování zemědělských ploch - za příjem se počítá i příjem za provedenou službu - údržbu zemědělských ploch jinému zemědělci?

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední