přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výtvarná soutěž pro základní školy "Venkov - můj kamarád"

Datum: 29.8.2016  9:05
Místo konání: Knihovna A. Švehly, Slezská 100/7, Praha 2
Kategorie: Soutěž

ÚZEI při příležitosti 90. výročí založení Knihovny Antonína Švehly vyhlašuje výtvarnou soutěž pro žáky základních škol na Praze 2.

Výtvarnou soutěž  vyhlašujeme ve dvou kategoriích - pro děti 1. a 2. stupně základních škol.

Název soutěže „Venkov, můj kamarád“ také naznačuje její téma. Ilustrace děti tvoří ve všech oborech spojených se zemědělstvím, krajinou okolo nás, přírodou a vším, co do ní patří. Cílem soutěže je přimět je k zamyšlení nad venkovem, životem na vesnici a všemi zákonitostmi, které zemědělská výroba obnáší, od pěstování plodin a chování hospodářských zvířat až po výrobu kvalitních potravin.

Soutěžní práce přijímáme do konce září. Vybrané práce budou potom vystaveny od 19. října 2016 ve studovně Knihovny Antonína Švehly. Vyhodnocení soutěže, které provede odborná porota z ÚZEI a MZe, proběhne dne 26. 10. za přítomnosti zástupce pana ministra zemědělství, který také předá ceny, jež ministerstvo věnuje. Zároveň bude předána také „divácká cena“, která vzejde z hlasování při vernisáži soutěžních prací.

 

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem