přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Mimořádně výhodná nabídka účasti českých firem na prestižním mezinárodních veletrhu SIAL CHINA 2015

23.2.2015

Ministr zemědělství Marian Jurečka zve české firmy se zájmem o vývoz potravin a nápojů na asijské trhy k bezplatné účasti na prestižním mezinárodním veletrhu SIAL China 2015, který se uskuteční ve dnech 6. - 8. května 2015.

S cílem podpořit české firmy v pronikání na zahraniční trhy připravuje Ministerstvo zemědělství rozsáhlou národní expozici o velikosti 168 m2 s atraktivním umístěním v rámci výstaviště. Firmy tak budou mít zaručeny komfortní podmínky (viz Příloha 1).

Příprava programu pro firmy a zajištění obchodních partnerů probíhá v úzké spolupráci s generálním konzulátem ČR v Šanghaji.   

Součástí prezentace na veletrhu bude i zahrnutí v propagačním katalogu firem, které mají zájem exportovat na čínský trh.

Podmínky účasti na stánku MZe:

Účast firem na tomto veletrhu je refundována – úhrada plochy, registračního poplatku a úhrada zpáteční letenky jednomu zástupci firmy (dle podmínek dotačního programu 9H Podpora marketingu a propagace na vybraných mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí www.eagri.cz – Dotace – Národní dotace – Dotace v zemědělství a potravinářství dle Zásad). Stavba expozice včetně technického zabezpečení je plně v režii Ministerstva zemědělství.

Přihlášku k účasti na stánku Ministerstva zemědělství na veletrhu SIAL CHINA 2015 je nutno zaslat nejpozději do 13.3.2015 (viz. Příloha 1 a 2).

Veškeré informace budou současně zveřejněny na www.eagri.cz a www.foodnet.cz.

Upozornění:

V případě velkého zájmu je konečný výběr účastníku ponechán Ministerstvu zemědělství.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem