přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informace pro firmy, které mají zájem se veletrhů účasnit v rámci expozice ČR

2.2.2015

V rámci expozice ministerstva zemědělství je možnost za výhodných podmínek získat nejen vlastní podíl na výstavní ploše, prostor pro vystavení vlastních produktů, ale i zdarma zázemí pro jednání, sdílení skladových prostor a nezbytný doprovodný servis (catering, informační služby).

Upřednostňujeme firmy, které vyrábí vysoce kvalitní potravinářské produkty s přidanou hodnotou, mají sídlo v České republice, vyrábějí z českých surovin, jsou finančně stabilizované a napomáhají dalšímu rozvoji sektoru. Hlavním cílem expozic je pomoci českým firmám při exportu jejich výrobků do zahraničí.

Účast na expozici ČR je finančně výhodná. Lze totiž zpětně získat dotaci na nájem využité části plochy až do výše 75%  nákladů  a 100% na registrační poplatek.

V  případě Vašeho zájmu o účast na této akci pod patronací MZe,  prosím kontaktujte Odbor komunikace (kontaktní osoba Dr. E.Vacek, tel. 221 812 097, 724 335 076, emerichvacek@mzecz).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem