přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Projekt - technické jednání - shromažďování údajů/Technical meeting - data collection

Technické jednání proběhne dne 29. 11. 2018 v Praze za účasti zástupců členských států EU a organizace FAME.

Tématické oblasti: Rybářství

Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1004 musí některé členské státy zajistit sběr dat z oblasti akvakultury, přičemž ČR mezi tyto státy patří. Jelikož je ČR na začátku ve sběru dat, tak považuje za velmi důležité, aby jednak informovala ostatní členské státy o sběru dat na území ČR, ale hlavně aby získala informace o sběru dat v ostatních členských státech. Toto technické jednání má za cíl zajistit výměnu informací a zkušeností se sběrem dat mezi jednotlivými členskými státy EU. Výstupy tohoto jednání napomohou jak ČR, tak ostatním členským státům lépe naplňovat požadavky vyplývající z evropské legislativy a zajistit řádný, smysluplný a hospodárný sběr dat.

Realizací tohoto projektu dojde zejména k získání informací a výměně zkušeností v oblasti sběru dat v  některých členských státech EU, přičemž na základě těchto informací může ČR zajistit účelný a hospodárný sběr dat dle požadavků vyplývajících z evropských předpisů. PDF Technické jednání Otevírá se do nového okna. (73 KB)

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem