přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Sdělení žadatelům o školení

24.4.2015

Sdělení žadatelům o školení aktualizovaného systému hodnocení trofejí ulovené zvěře Mezinárodní rady pro lov a ochranu zvěře (CIC).

V dohodě se sekretariátem CIC došlo Ministerstvo zemědělství k rozhodnutí, že hodnocení trofejí pro výstavu Natura Viva 2015 v Lysé nad Labem nelze organizačně spojit se školením dalších uchazečů. Proškolení aktualizovaných metod hodnocení podle pravidel stanovených CIC zahrnuje instruktáž k měření či posouzení jednotlivých parametrů u konkrétních druhů zvěře, písemného testu a praktického ověření znalosti hodnocení trofejí zvěře.  

V současné chvíli není ze strany CIC k dispozici úplná verze tabulek pro všechny druhy zvěře uvedené v zákoně č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů.

Vážíme si zájmu hodnotitelů trofejí o zvyšování odborné připravenosti pro účely hodnocení trofejí a budeme usilovat o to, aby se školení uspořádalo pod záštitou CIC v termínu, kdy budeme mít základní manuály pro hodnocení trofejí v českém jazyce.

Termín školení bude sdělen v předstihu.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem