přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
25.8.2021

XSD šablona pro přípravu XML souborů žádostí Ln.2021 a Ls.2021

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří data žádosti o příspěvek na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v lesích za rok 2020 (nebo jejích příloh) vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML soboru exportovaného z vlastního výrobního SW.


14.7.2021

XSD šablona pro přípravu XML souborů žádosti BDI

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří data jednotné žádosti o finanční příspěvky na hospodaření v lesích (nebo jejích příloh) vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního výrobního SW.


12.4.2021

Sdílení formulářů ohlášení/žádostí a propojování uživatelských účtů v modulu pro žadatele

Tento článek je určen především odborným lesním hospodářům zajišťujícím odbornou správu lesů drobných vlastníků. Přináší ucelené informace o rozšířených možnostech práce s formuláři jiného uživatele modulu pro žadatele od dubna 2021, kdy byla zprovozněna nová možnost trvalého propojování uživatelských účtů v modulu pro žadatele.


22.12.2020

XSD šablona pro přípravu XML souborů se soupisem prasat do žádosti programu G

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří soupis ulovených prasat divokých vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního mysliveckého SW.


1.7.2020

Modul pro žadatele o lesnické a myslivecké příspěvky

Ohlášení i následné žádosti o poskytnutí příspěvků na hospodaření v lesích (včetně žádostí o poskytnutí příspěvku na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v lesích) a žádosti o poskytnutí příspěvků na vybrané myslivecké činnosti se sestavují v tzv. modulu pro žadatele, který po sestavení ohlášení/žádosti umožňuje odeslání jejich dat příslušnému podacímu místu a následně i vytištění formuláře pro jeho doručení příslušnému podacímu místu.