přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

XSD šablona pro přípravu XML souborů se soupisem prasat do žádosti programu G

22.12.2020

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří soupis ulovených prasat divokých vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního mysliveckého SW.

Soupis ulovených prasat divokých (součást žádosti o příspěvek z programu G) se sestavuje v prostředí formulářové aplikace (v tzv. modulu) pro žadatele. Požadované údaje se do soupisu prasat vyplňují přímo do nastaveného elektronického formuláře, nebo je možné (v případě pokročilejších uživatelů) jej importovat hromadně ve formě XML souboru. Struktura a obsah tohoto XML souboru je definována XSD šablonou, prostřednictvím které se bude provádět primární kontrola (validace) dat v importovaném souboru před jejich načtením do modulu. Pokud importovaný XML soubor nebude odpovídat specifikaci předepsané touto XSD šablonou, bude odmítnut jako celek. Pokud k vytvoření XML souboru bude žadatel používat vlastní SW vybavení, může kontrolu prostřednictvím této šablony provádět již při vytváření žádosti na své straně.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem