přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Příručka pro žadatele o finanční příspěvky na vybrané myslivecké činnosti

26.8.2020

Od 1. 9. 2020 jsou poskytovány nové příspěvky na vybrané myslivecké činnosti (příspěvek na využití dravců při ochraně rostlin a příspěvek na chladicí zařízení pro ulovenou zvěř), jsou upravena pravidla příspěvku na snižování početních stavů prasat divokých a formuláře žádostí o příspěvky na vybrané myslivecké činnosti jsou převedeny do elektronického prostředí tzv. modulu pro žadatele.

V příloze článku je žadatelům o příspěvky k dispozici především příručka pro žadatele, ve které je třeba věnovat pozornost právě pravidlům nově zaváděných příspěvků (zejm. v případě příspěvku na chladicí zařízení pro ulovenou zvěř). Dále jsou v příloze článku k nahlédnutí vzorové formuláře žádostí, přičemž ale platí, že žádosti musí být nově zpracovány v elektronickém prostředí modulu pro žadatele (odkaz na modul je k dispozici pod článkem).

Mimo elektronické prostředí modulu pro žadatele se vyplňuje příloha žádosti o příspěvek na snižování početních stavů kormorána velkého (potvrzení Státní veterinární správy o převzetí markantů k likvidaci) a příloha žádosti o příspěvek na chladicí zařízení pro ulovenou zvěř (prohlášení k podpoře v režimu de minimis).

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem