přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Metodická příručka pro žadatele o finanční příspěvky na vybrané myslivecké činnosti

5.11.2018

Od 1. listopadu 2018, kdy nabylo účinnosti nařízení vlády č. 245/2018 Sb., dochází k úpravě pravidel pro poskytování finančních příspěvků na vybrané myslivecké činnosti. Kromě aktualizace sazeb a podmínek nebo úpravy formulářů dochází také ke zřízení nových finančních příspěvků na zlepšování životního prostředí zvěře a na ozeleňování krajiny. Vzhledem k rozsahu souvisejících změn, daných nařízením vlády č. 245/2018 Sb., připravilo Ministerstvo zemědělství pro žadatele o finanční příspěvky na vybrané myslivecké činnosti metodickou příručku.

Pro finanční příspěvky na vybrané myslivecké činnosti je žadatelům v příloze tohoto článku k dispozici metodická příručka včetně příslušných formulářů (s podrobnými pokyny) a souboru pro výpočet finančního příspěvku na veterinární antiparazitické přípravky pro léčbu parazitóz u spárkaté zvěře.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem