přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

XSD šablona pro přípravu XML souborů

17.7.2020

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří data žádosti (nebo jejích příloh) vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního výrobního SW.

Uvedená informace se netýká zejm. žadatelů z řad drobných vlastníků lesa.

Od úterý 21. 7. 2020 probíhá příjem žádostí o poskytnutí finančního příspěvku na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity v NESTÁTNÍCH lesích za rok 2019. Zároveň probíhá od pondělí 24. 8. 2020 příjem žádostí o poskytnutí finančního příspěvku na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity ve STÁTNÍCH lesích za rok 2019.

Žádost o tento příspěvek se sestavuje v prostředí formulářové aplikace (v tzv. modulu) pro žadatele. Požadované údaje se do žádosti vyplňují přímo do nastaveného elektronického formuláře, nebo je možné (v případě pokročilejších uživatelů) žádost do modulu importovat hromadně ve formě XML souboru (tímto způsobem je možné vložit celou žádosti, nebo jen přílohy žádosti). Struktura a obsah tohoto XML souboru je definován XSD šablonou, prostřednictvím které se bude provádět primární kontrola (validace) dat v importovaném souboru před jejich načtením do modulu. Pokud importovaný XML soubor nebude odpovídat specifikaci předepsané touto XSD šablonou, bude odmítnut jako celek. Pokud k vytvoření XML souboru bude žadatel používat vlastní SW vybavení, může kontrolu prostřednictvím této šablony provádět již při vytváření žádosti na své straně.

K 21. 7. byl obsah šablony upraven v oblasti položky "kód vlastnictví".

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem