přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

XSD šablona pro přípravu XML souborů žádosti BDI

27.8.2020

Tento článek se týká jen pokročilých uživatelů modulu pro žadatele, kteří data jednotné žádosti o finanční příspěvky na hospodaření v lesích (nebo jejích příloh) vkládají do modulu hromadně prostřednictvím XML souboru exportovaného z vlastního výrobního SW.

Uvedená informace se netýká zejm. žadatelů z řad drobných vlastníků lesa.

Jednotná žádost o finanční příspěvky na hospodaření v lesích (společná za programy B, D a I) se sestavuje v prostředí formulářové aplikace (v tzv. modulu) pro žadatele. Požadované údaje se do žádosti vyplňují přímo do nastaveného elektronického formuláře, nebo je možné (v případě pokročilejších uživatelů) žádost do modulu importovat hromadně ve formě XML souboru (tímto způsobem je možné vložit celou žádost, nebo jen přílohy žádosti). Struktura a obsah tohoto XML souboru je definována XSD šablonou, prostřednictvím které se bude provádět primární kontrola (validace) dat v importovaném souboru před jejich načtením do modulu. Pokud importovaný XML soubor nebude odpovídat specifikaci předepsané touto XSD šablonou, bude odmítnut jako celek. Pokud k vytvoření XML souboru bude žadatel používat vlastní SW vybavení, může kontrolu prostřednictvím této šablony provádět již při vytváření žádosti na své straně.

K 15. 9. 2020 zveřejněna nová verze XSD šablony, změna spočívá v úpravě kódů u vybraných předmětů finančních příspěvků.

K 7. 10. 2020 zveřejněna nová verze XSD šablony, změna spočívá v úpravě požadavků na položku "telefonní číslo".

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem