přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podávání on-line prohlášení o produkci a sklizni vína

3.11.2009

V registru vinic bylo spuštěno on-line podávání prohlášení o produkci a prohlášení o sklizni vína.

V rámci aplikace registru vinic byla zprovozněna funkčnost, která umožní vinařům a vinohradníkům splnit povinnost podat prohlášení o sklizni a prohlášení o produkci ke dni 31. 12. 2009. Zda máte povinnost podat prohlášení o sklizni nebo o produkci zjistíte podle § 29 zákona č. 321/2004 Sb. o vinohradnictví a vinařství. Včasné podání je také nezbytnou podmínkou pro žadatele o dotační podporu na restrukturalizaci a přeměnu vinic. Nejzazší termín podání je 15. 1. 2010.

Jak konkrétně postupovat?

Po přihlášení (zadáte uživatelské jméno a heslo), kliknout na tlačítko „Registr vinic“, vybrat „Elektronická podání prohlášení“, vyplnit formulář a již jen kliknout na tlačítko “Odeslat prohlášení”.

Nemáte-li uživatelské jméno a přístupové heslo na Portál eAGRI? Přístup na eAGRI si můžete nechat zřídit na nejbližší Agentuře pro zemědělství a venkov v rámci Celostátní sítě rozvoje venkova. Jejich seznam i s kontakty naleznete zde. Návod pro funkčnost podání prohlášení o sklizni a prohlášení o produkci naleznete v uživatelském manuálu zde.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem