přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Prohlášení o zásobách vinaře

26.8.2011

Přes Registr vinic je umožněno elektronicky podávat povinné prohlášení o zásobách vedených k 31. červenci 2011. Posledním termínem podání je sobota 10. září 2011, respektive pondělí 12. září 2011. Bližší informace o funkcionalitě naleznete prokliku nadpisu novinky.

Funkčnost je přístupná po přihlášení uživatele na portál eAgri a spuštění aplikace Registr vinic. Z levého menu odkazem Elektronická podání prohlášení se zobrazí přehled elektronicky podaných prohlášení s možností podat nové. Po kliknutí na odkaz Prohlášení o zásobách se zobrazí formulář, který je zčásti předvyplněný údaji o přihlášeném uživateli. Postačí vyplnit správné údaje o zásobách a tento formulář odeslat. Tímto jednoduchým způsobem vinař splní zákonnou povinnost týkající se prohlášení o zásobách. Ověření doručení prohlášení na Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský je tak i okamžitě k ověření v seznamu odeslaných prohlášení. Podrobnější informace k podání prohlášení naleznete v příručce.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem