přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Podávání on-line prohlášení o zásobách vína

3.8.2009

V rámci registru vinic bylo umožněno on-line podávání prohlášení o zásobách vína k 31. červenci.

V rámci aplikace registru vinic byla zprovozněna funkčnost, která umožní vinařům a vinohradníkům splnit povinnost podat prohlášení o zásobách ke 31. červenci. Zda máte povinnost podat prohlášení o zjistíte podle § 29 zákona č. 321/2004 Sb. o vinohradnictví a vinařství. Včasné podání je také nezbytnou podmínkou pro žadatele o dotační podporu na restrukturalizaci a přeměnu vinic. Nejzazší termín podání je 15. 1. 2010.

V čem je elektronické podání prohlášení o zásobách dostupnější?

Prohlášení o zásobách bylo možné podávat také v loňském roce elektronicky, ale pouze s elektronickým podpisem. Nyní máte možnost vyplnit formulář bez nutnosti vyřizování elektronického podpisu. Pro identifikaci uživatele postačí Vaše přihlašovací jméno a heslo - tyto identifikační údaje slouží již dnes řadě z Vás pro přístup do zabezpečené části Portálu farmáře. Portál farmáře Vám tak nabízí další zjednodušení komunikace s naším úřadem.

Jak konkrétně postupovat?

Po přihlášení (zadáte uživatelské jméno a heslo), kliknout na tlačítko „Registr vinic“, vybrat „Elektronická podání prohlášení“, vyplnit formulář a již jen kliknout na tlačítko “Odeslat prohlášení”.

Nemáte-li uživatelské jméno a přístupové heslo na Portál eAGRI? Přístup na eAGRI si můžete nechat zřídit na nejbližší Agentuře pro zemědělství a venkov v rámci Celostátní sítě rozvoje venkova. Jejich seznam i s kontakty naleznete zde. Návod pro funkčnost podání prohlášení o sklizni a zásobách naleznete v uživatelském manuálu zde.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem