přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.
zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední
19.11.2014

Upozornění na povinnost podání prohlášení

Od 14. 11. 2014 je možnost podat prohlášení o sklizni a produkci za rok 2014.


30.5.2014

Víno originální certifikace (VOC) – nové úpravy na portálu farmáře

V Registru vinic došlo ke změnám v části, která je určena pro členy a zástupce spolku vyrábějících vína originální certifikace (VOC). Jedná se o zařazení nového modulu pro žádosti o zatřídění vína s označením VOC (dále jen „VOC víno“) a úpravu modulu pro správu a rozhodnutí u těchto vín.


6.8.2013

Prohlášení o zásobách - do 10.9.2013

Upozornění na povinnost podat prohlášení o zásobách vinařských produktů dle § 29 zákona č. 321/2004 Sb. o vinohradnictví a vinařství, v platném znění. Pro zjednodušení administrace je vhodné podat prohlášení o zásobách elektronicky prostřednictvím Portálu farmáře.


17.7.2013

Informace pro vinaře a vinohradníky

Aplikace pro podávání prohlášení (o zásobách, o sklizni a o produkci) v Registru vinic na Portálu farmáře bude zpřístupněna vždy na začátku období, kdy musí být prohlášení podáno. Termíny k jednotlivým prohlášení jsou k dispozici po kliknutí na nadpis novinky.


18.4.2013

Úpravy v registru vinic na portále farmáře

V Registru vinic byly provedeny 2 uživatelské úpravy - změna přehledu vinařského subjektu a rozšíření informací souvisejících s vinařskými prohlášeními. Přehled změn je uveden po kliknutí na nadpis novinky.


1.3.2013

Sestupnění zatříděných vín na PF a agenda pro zástupce sdružení VOC

Registr vinic byl rozšířen o dvě nové funkcionality. Nově přibyla agenda sestupnění vína a dále funkcionalitu pro komunikaci směrem k VOC sdružením. Více informací po kliknutí na nadpis novinky.


26.3.2012

Evidenční kniha pro obchodní zprostředkovatele na Portálu farmáře

V Registru vinic byla nasazena aplikace Evidenční knihy pro obchodní zprostředkovatele. Povinnost vést evidenční knihu vychází z § 28 a § 30 zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství, ve znění pozdějších předpisů. Aplikace je přístupná pro přihlášené uživatele do Registru vinic na Portálu farmáře. Zahájit vedení evidence je možné po počáteční registraci v levém podmenu odkazem Správa registrace. Manuál pro vedení evidence je k dispozici v Uživatelských příručkách Registru vinic.


2.3.2012

Informace SZPI pro žadatele o zatřídění vína - předkládání vzorků

Upozorňujeme všechny výrobce vín, kteří budou předkládat k zatřídění vzorky jakostních vín a jakostních vín s přívlastkem, že od 5.3.2012 budou přijímány pouze vzorky doprovázené kompletní dokumentací , tedy:


Vodítko k povinnosti podávat prohlášení - o sklizni, produkci, zásobách

Pomůcka při vyplňování prohlášení pro vinohradníky, vinaře, obchodníky s hrozny, rmutem, moštem a vínem, obchodní zprostředkovatele a příjemce nebaleného vína.


8.10.2011

Registr vinic elektronicky podporuje podávání hlášení změn na vinici

V Registru vinic došlo ke změně způsobu podávání hlášení o změnách na vinici. Registr nyní umožňuje elektronickou podporu podávání hlášení. Přihlášenému uživateli bude při volbě žádosti o změnu na vinici nabídnut přehled jeho vinic, na kterých může tuto změnu provádět. Samotná podpora spočívá v tom, že přihlášený uživatel si může žádost připravit z aktuálních dat, kde má předvyplněnou hlavičku žádosti, a zároveň jsou prováděny kontroly na správnost vyplnění žádosti. Výstupem je možnost tisku z vygenerovaného PDF souboru. Elektronická podpora tímto ale nezbavuje žadatele povinnosti žádost zaslat na ÚKZÚZ papírově, datovou schránkou, případně elektronicky podepsaným e-mailem. V rámci těchto úprav byl Registr vinic převeden do designu eAgri. Bližší informace naleznete po prokliku nadpisu novinky.

zobrazit po
  • 1
  • 2
  • následující
  • poslední