přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Snadnější podávání žádostí o uznání porostu - online kontrola chyb

1.2.2012

Příjem elektronických žádostí o uznání porostu byl rozšířen o online kontrolu chyb. Nově v případě zaslání žádosti o uznání porostu z Portálu farmáře je žadateli k dispozici seznam chyb, které žádost obsahuje. Pro osivářské SW byla vytvořena nová webová služba OOS_ZUP01B, která v response vrací seznam chyb. Původní služba OOS_ZUP01A je stále k dispozici, ale všem dodavatelům osivářských SW navrhujeme zakomponovat do svých programů novou verzi. Ostré spuštění služby je plánováno na konec tohoto týdne. Další informace jsou k dispozici po kliknutí na nadpis novinky.

Portál farmáře

Tato funkcionalita vznikla na základě podnětů od uživatelů a měla by zjednodušit a zrychlit příjem elektronických žádostí. Na následujícím obrázku je vidět výsledek online kontroly žádosti o uznání množitelského porostu při použití webového rozhraní Portálu farmáře.

ukázka

Dodavatel odborného osivářského SW

Pro dodavatele odborných osivářských SW je nově k dispozici webová služba OOS_ZUP01B, která v response vrací strukturované údaje o chybách v žádosti. Definice služby je k dispozici zde.

Datové schránky

Žádost uznání porostů je začleněna do pilotního projektu komunikace Portálu farmáře a Informačního systému datových schránek.

Po vyplnění a odeslání žádosti na ÚKZÚZ může žadatel odeslat vytvořenou PDF žádosti přímo do datové schránky ÚKZÚZ. Více o této formě komunikace získáte na zde .

ukazka

 

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem