přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Data ke stažení - překryvy parcel KN a půdních bloků lze stáhnout hromadně

8.2.2012

Na základě požadavků uživatelů byla rozšířena aplikace Data ke stažení o to, aby překryvy parcel KN s půdními bloky bylo možné snazším způsobem vyexportovat do MS Excel.

Na úvodní stránce Portálu farmáře otevřete aplikaci „Data ke stažení".

  1. V menu vyberte „Individuální data subjektů z registrů MZe a OSS", odkaz „Rostlinná výroba" a „Historie půdních bloků z registru LPIS".
  2. Zvolte vyhledání kompletní historie PB a případně i období účinnosti PB a klikněte na „Vyhledat". Pokud zůstane čtverec a PB nevyplněný, vyhledají se Vám informace o všech PB účinných ve zvoleném období (v závislosti na velikosti podniku a rychlosti připojení může trvat déle). Kolonku „Data s překryvy s parcelami KN" nechte ve stavu „Ano".
  3. Po vyhledání pod tabulkou klikněte na tlačítko „Export do XLS (pouze překryvy s katastrálními parcelami)" a uložte si nebo rovnou otevřete nabídnutý XLS soubor. V souboru je tabulka půdních bloků s přiřazenými KN parcelami, listem vlastnictví, výměrou KN parcely a výměrou překryvu s PB.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem