přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Registr přípravků na ochranu rostlin - kategorie uživatele

3.7.2014

Registr přípravků na ochranu rostlin byl rozšířen o kategorie uživatele, který může přípravku používat (profesionální vs. neprofesionální uživatele). Informace je začleněna i do nové webové služby EPH_GCP01D. Stručný popis je k dispozici po kliknutí na nadpis novinky.

Funkce  
Kategorie uživatele

Vznikla nová poznámka s číslem 7 s fialovým podkladem, která uživatele informuje, že přípravek je povolený k použití pouze profesionálním uživatelem dle ust. § 2 odst. 2 písm. h) zákona č. 326/2004 Sb., o rostlinolékařské péči a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění.

 

Kategorii lze dohledat i v levém menu, kde je nový rychlý filtr (Přípravky povolené k profesionálnímu použití).

 

Přípravky dle kategorie uživatele lze vyhledávat pomocí nového vyhledávací filtru - k dispozici v části rozšířeného filtru.

 

Informace o kategorii uživatele je nově k dispozici i v nové webové službě pro komerční SW. Služba má název EPH_GCP01D a obsahuje nový element <RPRA_PROF>, který nabývá hodnot:
A: Profesionální uživatel
B: Bez omezení
N: Neprofesionální uživatel

 

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem