přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Videonávody

V rámci zkvalitňování služeb Portálu farmáře byla vytvořena nová sekce "Videonávody", kde si budete moci spustit videa v prostředí Youtube související s ovládáním registrů MZe (LPIS nebo IZR). Pro nejlepší kvalitu obrazu přehrávejte video v kvalitě HD. Jednotlivá videa spustíte kliknutím na příslušný nadpis jednotlivých návodů.


zobrazit po
  • 1

20.10.2020

Rozšíření možnosti přihlašování se na portál eAGRI

Ministerstvo zemědělství umožnilo přihlašovat se na portál eAGRI prostřednictvím autentizačních údajů systému datových schránek. K tomuto účelu slouží odkaz Přihlásit se DS na každé stránce portálu eAGRI. Kromě prostého přihlášení byl usnadněn i způsob vytváření nových účtů a to tak, že pokud pro danou kombinaci přihlašované osoby a subjektu, za který se osoba prostřednictvím datových schránek přihlásila, není účet do portálu eAGRI vytvořen, nabídne se uživateli jeho bezprostřední založení. Pokud má uživatel přistupující na portál eAGRI více účtů za různé subjekt, může nově se navíc mezi těmito účty přepínat, a to prostřednictvím odkazu Přehled účtu. Instruktážní videa jsou ke stažení v příloze této novinky.


31.3.2020

Vnitřní pásmo


31.3.2020

Vnější pásmo


31.3.2020

Souřadnice31.3.2020

Komplexní editace


zobrazit po
  • 1