přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Aktualizace podkladové vrstvy LFA - platná od ledna 2015

29.1.2015

V registru LPIS proběhla aktualizace podkladové vrstvy LFA, která je platná od ledna 2015. K dispozici je jako mapová vrstva v cestě Dotace>LFA>LFA 2015. Původní vrstvy jsou nadále v LPISu k dispozici. Nově je k dispozici funkce poskytující historické údaje vrstev. Další informace po kliknutí na nadpis novinky.

Tiskový výstup

Informace o aktuálních území LFA jsou k dispozici v tisku č. 5.

tisk

Hranice LFA a rozdělení se vždy počítá k datu, které je uvedeno před spuštěním tisku. Sumarizační tabulka DPB s detailní výměrou v jednotlivých DPB oblastech je na konci tisku.

Pokud zasahuje DPB do různých typů LFA oblastí je v tisku DPB uveden 2x s výměrou vztaženou ke každému LFA typu.

Historické údaje vrstev/detail DPB

Informace o typu LFA jsou dostupné v pravém panelu v detailu DPB. Na záložce Podrobné je sekce LFA údaje ve které jsou vidět výměry LFA s informací o typu LFA.

detail

Historické údaje k LFA oblastem jsou dostupné pod odkazem Historické údaje. Uživateli se zobrazí historický vývoj jednotlivých typů LFA. Pokud je typ platný stále je datum platnosti uveden 1.1.3000.

historicke udaje

Mapové vrstvy

V mapové části je možné zobrazit typy LFA formou vrstvy. Vrstvy pro LFA jsou dostupné ve stromečku Dotace >> LFA. Zde je žárovka LFA 2015, která reprezentuje data platná od 1. 1. 2015.

lfa

 

 

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem