přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Vedení stájového registru v Registru zvířat

14.1.2010

Informace obsahuje vysvětlení k chybě *99.

V aplikaci Registr zvířat na Portálu farmáře má chovatel možnost vést přímo Stájové registry pro jednotlivé druhy hospodářských zvířat (skot, ovce, kozy, prasata, zvěř ve farmovém chovu).

V případě zvolení této možnosti, se stává takto vedený stájový registr plnohodnotným pokračováním doposud vedených stájových registrů ve formě sešitové či elektronické (tedy původní způsob vedení stájových registrů). Ve stájovém registru se zaznamenávají všechny události na hospodářství a stájový registr v Portálu farmáře se tak stává jediným možným místem pořízení dat a jejich odeslání do ústřední evidence. Z toho vyplývá, že jiným způsobem zaslaná data budou odmítána s chybou *99, čímž je zaručeno, že nedojde k rozporům mezi údaji vedenými ve stájovém registru a ústřední evidencí.

Pokud došlo k založení stájového registru v Portálu farmáře omylem či pokud Vám tento způsob nevyhovuje a chcete se vrátit k původnímu způsobu vedení stájových registrů, je nutné, aby nebyla odmítána hlášení zasílaná prostřednictvím formuláře či datové věty, vedení stájového registru v portálu farmáře nejprve zrušit a doplnit chybějící údaje do stájových registrů vedených původním způsobem.

V případě nejasností ohledně vyřešení chyby *99 kontaktujte helpdesk@mzecz nebo Informační službu ČMSCH.

Uživatelskou příručku k registru zvířat, která popisuje způsob vedení stájového registru na Portálu farmáře naleznete v příloze.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem