přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úpravy ve stájovém registru IZR

7.3.2010

Ve stájovém registru byly doplněny nové funkcionality týkající se rušení odeslaných pohybů a vytváření nových pohybů. Bližší informace zjistíte po prokliku nadpisu novinky. Současně upozorňujeme, že další nová verze stájového registru reagující na připomínky uživatelů bude nasazena na provozní prostředí do cca 14 dnů.

Rušení pohybů vytvořených ve stájovém registru

Jestliže jste vytvořili pohyb ze stájového registru, který potřebujete zrušit kódem 9X, je nezbytné toto rušení provést ze stájového registru.
Nejprve na záložce Pohyby nalezněte příslušný pohyb se zvířetem, označte jej poklikem (řádek se zažlutí) a stiskněte tlačítko SMAZAT. Tímto krokem se automaticky vytvoří rušící hlášení.

Další úpravy

  • Bylo umožněno nastavit si délku zobrazovaných seznamů pohybů či zvířat až na 300 řádků. Toto nastavení provedete pomocí stisku odkazu Nastavení v pravém horní části obrazovky registru zvířat.
  • Byla opravena chyba, kdy při zadávání odsunu se nenabízela v partnerech shromažďovací střediska a uživatelská zařízení. Do doby nasazení širší úpravy se zatím nabízí všichni partneři při zadávání pohybu zvířete.
  • Byla doplněna sestava zvířat prošlých hospodářstvím o údaje odkud/kam bylo zvíře přisunuto/odsunuto včetně data pohybu.
  • Zvířata ve stájovém registru jsou předseřazena dle ušní známky.

 

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem