přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Na Portálu farmáře eAGRI jsou k dispozici nové funkcionality umožňující elektronickou komunikaci s Integrovaným registrem zvířat (IZR)

19.11.2015

Níže je uveden souhrn změn ve elektronické komunikaci s Integrovaným zemědělským registrem.

Konkrétní specifikace elektronické komunikace (včetně specifikace webových služeb a WSDL definice) je k dispozici na stránce poskytující přehled o všech webových službách, které Portál farmáře nabízí.

IZR_OZS01A - webová služba pro zasílání měsíčních hlášení počtů prasat do ÚE

služba umožňuje ověřit nebo přímo zaslat hlášení stavů skupinově evidovaných druhů zvířat (prasata, jeleni, mufloni, daňci a divoká prasata) do Ústřední evidence zvířat (IZR).

Elektronická hlášení kategorií prasat pro Dobré životní podmínky zvířat

Do nabídky "Hlášení prasat pro DŽPZ" byla doplněna nová volba "Import el. hlášení" umožňující  načíst připravená data o denních počtech zvířat v jednotlivých kategoriích prasat a o počtu zapuštěných prasniček do IZR z externích stájových registrů prostřednictvím předem definované struktury dat ve formátu xml.

Formát xml souboru je uveden v uživatelské příručce k hlášení prasat pro DŽPZ.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem