přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Použití nových verzí OpenOffice v EPH

3.6.2010

Upozorňujeme uživatele EPH, kteří používají k otevírání tiskových sestav OpenOffice, že ve verzi 3.2 z důvodu určité nekompatibility s předchozími verzemi nejdou otevřít tabulkové sestavy. Doporučujeme do odstranění nedostatku OpenOffice používat verzi 3.1.1. Bližší informace jsou uvedeny v detailu novinky. Dále byla v aplikaci EPH doplněna funkce rychlé kopie aplikace/pastvy na jinou parcelu či areál.

Problém s otevíráním tiskových sestav do OpenOffice nastal až s uvedením verze OpenOffice 3.2. na trh. Verze 3.1.1. je v pořádku a odkaz na její stažení je uveden níže. OpenOffice je produkt typu free ware a sledujeme na jejich diskusním fóru, že problém už byl autory eskalován. Proto lze očekávat, že problém bude z jejich strany řešen. Zatím proto používejte verzi 3.1.1. - odkaz ke stažení naleznete zde.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem