přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na Konferenci o veřejné podpoře v rezortu zemědělství 2016

15.2.2016

Ministerstvo zemědělství, odbor pro vztahy s EU pořádá dne 31. března 2016 historicky první Konferenci o veřejné podpoře v rezortu zemědělství. Celodenní konference se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství (Těšnov 17, Praha 1) od 9:00 v sále č. 400.

Konference je určena zejména poskytovatelům veřejných podpor a jejím cílem je rozšířit povědomí o veřejné podpoře v oblasti zemědělství, lesnictví a rozvoje venkova a seznámit odbornou veřejnost s činností koordinačních orgánů veřejné podpory, Stálého zastoupení ČR při EU a Evropské komise.

Ve třech blocích uvedou své příspěvky kromě zástupců Ministerstva zemědělství rovněž zástupci Evropské komise, Stálého zastoupení České republiky při Evropské unii a Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Konference bude probíhat v českém jazyce.

V případě zájmu o účast na této konferenci je třeba nahlásit jméno a kontaktní údaje v termínu do 29. února 2016 na e-mailovou adresu statnipodpora@mzecz. Další informace Vám poskytne Hana Lelková (tel. 221 812 020, statnipodpora@mzecz).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem