přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pracovní skupina

10.6.2016

Pracovní skupina (dále jen „PS LFA“) byla založena na začátku roku 2016 za účelem odborné diskuze o podobě opatření LFA od roku 2018.

Na pracovní skupině jsou zastoupeny následující nevládní zemědělské organizace: Agrární komora ČR, Asociace soukromého zemědělství ČR, Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů, Iniciativa zemědělských a potravinářských podniků, PRO-BIO – svaz ekologických zemědělců, Společnost mladých agrárníků, Svaz marginálních oblastí a Zemědělský svaz ČR. PS LFA se účastní také pracovníci ÚZEI.

Tematicky se PS LFA zaměřila především na tzv. jemné doladění (jinak také fine tunning nebo 2. krok vymezení) a nejvhodnější způsob diferenciace plateb podle faremních systémů.

Vzhledem k tomu, že v souladu s evropskou legislativou není a nebude možné platbu cílit tak, jak tomu bylo v minulém programovém období, je nastavení plateb v současné době diskutováno na PS LFA.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem