přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informace pro žadatele z PRV - EZ

21.1.2016

Dokládání produkce ovoce pro EZ – ovocné sady

Jednou z podmínek pro poskytnutí podpory na druh zemědělské kultury ovocný sad v rámci opatření Ekologické zemědělství podle nařízení vlády č. 76/2015 Sb., o podmínkách provádění opatření ekologické zemědělství je doložení objemu vlastní sklizené produkce prodané či zpracované.

Objem produkce je prokazován prostřednictvím formuláře vydaného SZIF a kartou dílu půdního bloku (tj., záznamy o rostlinné produkci podle čl. 72 nařízení Komise (ES) č. 889/2008. Kopie karet a vyplněný formulář se předkládají SZIF do 31. 1. následujícího kalendářního roku.

Tímto bychom chtěli upozornit žadatele o dotaci v rámci opatření Ekologické zemědělství na sady intenzivní nebo sady ostatní, že formulář a příručka pro vyplňování a podání formuláře je ke stažení na stránkách SZIF.

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem