přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Seminář pro zemědělce v CHKO

Datum: 14.3.2018  8:30 – 13:00
Místo konání: KKC Roháč, Na sadech 349/II, Třeboň, 379 01
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Vážená paní, vážený pane,

z důvodu neočekávaných komplikací na straně většiny přednášejících jsme nuceni plánovaný seminář k tématu hospodaření v Agroenvironmentálně-klimatických opatřeních v CHKO Třeboňsko, který se měl uskutečnit v Třeboni dne 14. března 2018, přesunout na nový termín, a to 4. dubna 2018. Místo konání bude ještě upřesněno, nicméně předpokládáme že se seminář bude konat na stejném místě. Děkuji za pochopení.

Jménem organizačního teamu i přednášejících se Vám omlouvám za vzniklé komplikace a těším se na viděnou 4. dubna.


Jménem Ministerstva zemědělství si vás dovolujeme pozvat na seminář pro zemědělce hospodařící v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Seminář se bude konat dne 14. 3. 2018 od 8:30 do 13:00 hodin v Třeboni (KKC Roháč, Na sadech 349/II, Třeboň, 379 01).

Na seminářích budou prezentovány zemědělské odborné i laické veřejnosti cíle, účel a dopady jednotlivých podmínek nastavených v dotačních titulech cílených primárně do oblastí s vyšší přírodní hodnotou. Semináře umožní výměnu zkušeností a diskuzi účastníků s odborníky zajišťujícími nastavení podmínek hospodaření v cílových oblastech.

Účast na akci je zdarma, pro návštěvníky je připraveno malé občerstvení, kapacita setkání je omezená, proto se prosím registrujte co nejdříve. Odkaz na přihlášku naleznete v souvisejících odkazech.

Pozvánka s podrobným programem semináře je uvedena v příloze.

Přílohy

Související odkazy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem