přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Tisková oprava v Pravidlech 8.6.1 Technika a technologie pro lesní hospodářství pro 5. kolo příjmu žádostí

1.11.2017

V Pravidlech, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace z Programu rozvoje venkova ČR (dále jen „Pravidla“) pro operaci 8.6.1 Technika a technologie pro lesní hospodářství platných pro 5. kolo příjmu žádostí došlo k tiskové chybě.

V rámci preferenčního kritéria č. 1 vinou tiskové chyby nebyla uvedena nejvyšší možná úroveň velikosti investice (celkových výdajů projektu v Kč) nad 10 mil. Kč a příslušné bodové hodnocení obdobně jako ve 3. kole příjmu žádostí. Tato chyba neměla vliv na žadatelem nárokované bodového zvýhodnění, jelikož formulář Žádosti o dotaci byl nastaven správně, tedy včetně variant pro investice nad 10 mil. Kč.

Aktuální znění Specifických podmínek Pravidel s doplněnou úrovní velikosti investice nad 10 mil. Kč je k dispozici v elektronické podobě v příloze níže.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem